SK     CZ     EN     DE     HU     PL

 
14cz

CBS je druhý největší
vydavatel ručně malovaných map na světě.

Více o historii
 

 
70cz1

Na Slovensku a Česku zaměstnáváme lidi, kteří svou práci dělají srdcem.

Více o týmu
 

 

Mezi veřejnost jsme
dostali již více než 2 900 000 výtisků.

Více o mapách
 

 

Svými službami
pomáháme zviditelnit
cestovní ruch v Česku.

Více referencí
 

ProduktyKnihy leteckých fotografií

Knihy leteckých fotografií

Tyto knihy zachycují krásy Vašeho regionu očima dravce. Je to skvělý dárek pro partnery, který působí honosně a reprezentativně.

Malované mapy

Malované mapy

Malovaná mapa je ruční dílo, do posledního detailu vypracované člověkem, ne strojem nebo programem.Orientačné plány

Orientační plány

Jednoduché, přehledné, funkční pro každou obec, region či firmu. Toto je nová produktová řada.

Fotomapy

Fotomapy

Jsou turistické a informační tabule, vytvářené z leteckých snímků. Usnadňují orientaci v obcích i městech.Originální propagační materiály

Originální propagační materiály

Propagační materiály řeknou spoustu věcí za Vás. Podívejte se na naši nabídku a vyberte si to nejefektivnější řešení.

Podpora turismu

Podpora turismu

Podpora turismu ve Vašem regionu přitáhne více návštěvníků. Vybere si každý.

FaceBook  Twitter  

 

  Fotografie nevznikli za jeden krátky let ponad Oravskú Maguru. Sú odrazom rokov lietania a stovky hodín fotenia. Odzrkadľujú lásku k prírode a celému kraju. Uzriete v nich vášeň pre rodné Slovensko ako aj pre fotografiu a lietanie samotné. Zapozerajte sa do fotiek, ktoré Vám objímu srdce.

010 orava img 8477 upr1

Arwa, Aryva, či Oravia sú staré názvy regiónu, v ktorom sa blisnú bystré vody rieky Oravy. Síce nie je Orava zďaleka jednoduchá pre život, už v dobe kamennej priťahovala osadníkov. Jej historické korene sú hlboké a mnohokrát už bola rodiskom veľkých osobností a mien slovenského kultúrneho života. Cez Tvrdošín voľakedy viedli cesty do Poľska, kade obchodníci prevážali soľ, súkno, či olovo. Oravské výrobky z kameňa, dreva a súkna sa vyvážali už v stredoveku do ďalekej Ázie aj Afriky.

Toto miesto je čarovné a všetkým nám pripomína, akí sme proti matke prírode malí. Verte však, že Orava je diamantom v mori, ktorý sa skveje do ďaleka. Práve preto víta Orava ročne desaťtisíce turistov.
Možno ste videli kníh o Orave už dosť. Videli ste však jej nádheru zhora? Je to dychberúce divadlo, po ktorom sa otáčame a chceme ho uzrieť opäť. Kniha leteckých fotografií o regióne Orava prinesie to najlepšie z nádherných záberov krajiny, sídeľ a pamiatok cez hľadáčik fotoaparátu.

dsc 4886 upr kopie cesta1

Našim záujmom je priniesť ľuďom nevšedný pohľad na krajinu a jej meniace sa krásy vo farbách ročných období.
Týmto Vás pozývam na predstavenie roka! Kniha Orava ponúka na doskách, ktoré znamenajú svet miesto aj pre Vás. dsc 5083 upr kopie oravske vesele1Pokiaľ je Vaše mesto, obec alebo firma, či produkt zaujímavé, pokiaľ ponúkate pre tento región niečo zaujímavé práve Vy, máte možnosť stať sa súčasťou publikácie, ktorá nemá na trhu konkurenciu. Ako firma odprezentujete Váš prínos pre kraj, mesto, v ktorom pracujete a zamestnávate ľudí. Ako obec, či mesto predstavíte svoje prednosti, či nevšedné informácie, ktoré celkovú hodnotu knihy len pozvdihnú.
Táto kniha ponúka miesto pre prezentácie v obmedzenom množstve. Spravíme pre Vás prezentáciu v knihe, ktorá bude písaná formou článku rukou autora knihy Milana Paprčku. My povieme o Vás. Vyzdvihneme Vaše prednosti a spoločnými silami prinesieme slovenskému publiku opäť nové pohľady na starú Oravu. Zahraničné návštevy potešíte takouto knihou nielen pre jej zaujímavý obsah fotiek, ktorým rozumie každý bezohľadu na národnosť, či materinský jazyk. Preklady do angličtiny všetkých textou sú samozrejmosťou. Zapíšte sa do Oravských dejín aj Vy!
Kontaktujte ihneď nášho obchodného zástupcu Miroslava Majkúta - pravého chlapa z Oravy, ktorý je s týmto kúskom zeme zrastený celou dušou.
Volajte teraz 0905 473 651 alebo píšte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

dsc 5147 upr kopie oravske vesele1

NOVINKY

OHLÉDNUTÍ ZA ROKEM 2017

15. 1. 2018
OHLÉDNUTÍ ZA ROKEM 2017

Rok 2017 byl v mnoha směrech rekordní a výjimečný. Přinášíme souhrn toho nejdůležitějšího, co se nám podařilo v souladu s naším mottem "Pomáháme cesto...

TACHOVSKO Z NEBE

6. 1. 2018
TACHOVSKO Z NEBE

Vydali jsme další knihu z edice Česko z nebe. Tentokrát jsme zavítali na Tachovsko, křižovali jsme ho ze všech stran a z kabiny letadla hlavně fotili....

REGIONTOUR 2018 V LEDNU

4. 1. 2018
REGIONTOUR 2018 V LEDNU

Přijďte nás podpořit na mezinárodní veletrh REGIONTOUR, který proběhne na brněnském výstavišti. Akce se bude konat ve dnech 18. - 21. 1. 2018 v pavilo...

MAPA CHEBSKO A SOKOLOVSKO

3. 1. 2018
MAPA CHEBSKO A SOKOLOVSKO

Víte, jak by vypadaly regiony Chebska a Sokolovska, kdyby je nakreslil malíř? Pohrál by si s každým detailem, použil fantazii a ztvárnil krajinu, vesn...

Hlavní partneři

  • Liberec

  • Špindlerův Mlýn

  • Harrachov

  • Mladá Boleslav

  • Česká Lípa

  • 1

Kontakt

 CBS Nakladatelství s. r. o.
     Vodní 1972 
     760 01 Zlín
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 774 479 544
 +420 773 294 544
 
 www.cbs-cesko.cz

Obchodní oddělení

 Pobočka Pardubice
     Sukova tř. 1556 
     530 02 Pardubice
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 773 294 445

 
 www.cbs-cesko.cz