FaceBook  Twitter  

 

Zlin zamek vyska Jsme tady s další skvělou knihou, která představuje krajinu Zlínska očima dravého ptáka. Na unikátních snímcích uvidíte zajímavé začlenění obcí do okolní přírody, propracované řazení staveb, skvostná zákoutí krajiny a předkládá jedinečný pohled na dobře známá místa, která při pohledu shora mohou přinášet zcela nový prožitek.

Proč vlastně taková kniha? Určitě proto, že kniha je je trvalou hodnotou. Stala se památkou na současnou podobu krajiny, ve které žijeme. Zcela jistě si najde cestu do rodinných knihoven, kde bude zaujímat čestné místo. Výborně se hodí jako nádherný a kvalitní dárek nejen lidem, kteří zde žijí nebo žili, ale všem, kteří mají ke krajině Zlínska vztah.

A na co všechno se kniha zaměřila? Nemohli jsme vynechat centrum Zlína, k vidění je hned na začátku knihy náměstí Míru a Zlínský zámek. Dále si můžete prohlédnout kostel na křižovatce ulic Dlouhá a Štefánikova nebo kongresové a univerzitní centrum. Zcela unikátní je pohled na Baťovské domky, které jsou pro Zlín tak typické. Jejich výsev je opravdu veliký. Potěší také pohled na Jižní Svahy, kde je krásně vidět, že jsou zasazené uprostřed zeleně a obklopené lesy a loukami. Velmi zajímavou stavbou je Kostel sv. Cyrila a Metoděje v Bratřejově, který zaujme svými gotickými prvky. Další fotky znázorňují také okolní města - Vizovice, Napajedla, Otrokovice, Luhačovice, Slavičín, Valašské Klobouky, Brumov-Bylnice a Slušovice. Také okolní vesnice blízko Zlína stojí za shlédnutí.

U každé fotografie najdete popisek s informací, o který objekt se jedná. Všechny texty jsou uvedeny dvojjazyčně - v češtině a angličtině.

Knihu si můžete prohlédnout v elektronickém listovači.

Kniha Zlínsko z nebe je už v pořadí čtvrtým titulem z edice Česko z nebe, která se zaměřuje na knihy Leteckých fotografií. V minulosti už vyšly publikace Brněnsko z nebe, Novojičínsko z nebe, Ostravsko z nebe. Prodejní cena je 499,- Kč. 

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., (býv. Malované Mapy s. r. o.) Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Objednávejte na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., na telefonu 774 477 304 nebo v našem e-shopu.

Více informací o prodeji knihy získáte na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na mobilním čísle 774 477 304.

Zlin kostel

Kostel sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně

Zlin zamek

Zlínský zámek

Zlin kongresove centrum

Kongresové a univerzitní centrum ve Zlíně

kostel Bratrejov

Kostel v Bratřejově

 

Kontakt

 CBS Nakladatelství s. r. o.
     Vodní 1972 
     760 01 Zlín
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 774 479 544
 +420 773 294 544
 
 www.cbs-cesko.cz

Obchodní oddělení

 Pobočka Pardubice
     Sukova tř. 1556 
     530 02 Pardubice
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 773 294 445

 
 www.cbs-cesko.cz