REGIONTOUR 2018 V LEDNU

FaceBook  Twitter  

IMG 0097 vyskaPřijďte nás podpořit na mezinárodní veletrh REGIONTOUR, který proběhne na brněnském výstavišti. Akce se bude konat ve dnech 18. - 21. 1. 2018 v pavilonu P. Událost REGIONTOUR je každoroční mezinárodní veletrh turistických možností v regionech. 

Jedná se o unikátní záležitost, protože kromě vystavovatelů se tam můžete potkat i s důležitými osobami s rozhodovacími pravomocemi v cestovním ruchu. Souběžně bude v pavilonu F probíhat veletrh mezinárodního cestovního ruchu GO.

IMG 0091

Veletrh REGIONTROUR 2017

Na našem stánku budeme prezentovat knihy leteckých fotografií. Těch jsme vydali dohromady už 6: Brněnsko z nebe, Novojičínsko z nebe, Ostravsko z nebe, Zlínsko z nebe, Frýdecko-Místecko z nebe a Tachovsko z nebe. Knihy na jedinečných snímcích nabízejí zajímavé začlenění obcí do okolní přírody, propracované řazení staveb, skvostná zákoutí krajiny a předkládají unikátní pohled na dobře známá místa, která při pohledu shora mohou přinášet zcela nový prožitek.

IMG 0120

Na veletrhu REGIONTROU 2017 jsme loni křtili naši

první knihu Brněnsko z nebe

Tyto knihy jsou trvalou hodnotou. Staly se památkou na současnou podobu krajiny, ve které žijeme. Zcela jistě si najdou cestu do rodinných knihoven, kde budou zaujímat čestné místo. Výborně se hodí jako nádherný a kvalitní dárek nejen lidem, kteří v regionech žijí nebo žili, ale všem, kteří mají ke krajině svého regionu vztah. V plánu edice Česko z nebe je pokrýt knihami všechny regiony naší krásné země.

Více informací o knihách a možnosti zakoupení se dozvíte tady.

IMG 0094

První den veletrhu je tradičně věnován

zástupcům regionů a odborné veřejnosti

Přijďte nás navštívit na stánek CBS Nakladatelství, pavilon P, kde budete mít možnost si knihy zakoupit. Rádi se s vámi seznámíme a ukážeme vám produkty, které děláme. Vedle již zmiňovaných knih jsou to především ručně malované mapy. Ty jsou uměleckým dílem s vysokou přidanou hodnotou, které oproti běžným mapám dokáží více zaujmout a obsahují důležité informace o obcích a zařízeních, které se do projektu zapojily. Malované mapy budeme mít na stánku také k prohlédnutí a zakoupení.

IMG 0095

Regionální projektový manažer Tibor Skalka

zasvěceně vysvětluje výhody malovaných

map

Kontakt

 CBS Nakladatelství s. r. o.
     Vodní 1972 
     760 01 Zlín
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 774 479 544
 +420 773 294 544
 
 www.cbs-cesko.cz

Obchodní oddělení

 Pobočka Pardubice
     Sukova tř. 1556 
     530 02 Pardubice
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 773 294 445

 
 www.cbs-cesko.cz