TACHOVSKO Z NEBE

FaceBook  Twitter  

obalka tachovsko2Vydali jsme další knihu z edice Česko z nebe. Tentokrát jsme zavítali na Tachovsko, křižovali jsme ho ze všech stran a z kabiny letadla hlavně fotili. Však také bylo co. Tachovsko se v poslední době hodně změnilo, zástavba se rozrůstá a přibývají nové domky i obchodní centra. Navíc samotný Tachov má opravdu co nabídnout, rozhodně stojí za shlédnutí jak ze země, tak ze vzduchu.

Tachovsko z nebe vypadá úplně jinak, než jak ho znají jeho obyvatelé či návštěvníci při procházkách městem a okolím. Vžijeme se do pocitu dravého ptáka, který z výšek sleduje okolí a číhá na svoji kořist. Lovit budeme úchvatné scenérie lesů, luk a strání, vodní plochy obklopené panenskou přírodou i historické monumenty. Tato kniha je klenot, který ocení všichni rodáci z Tachovska i lidé, kterým tento region přirostl k srdci. Výborně se hodí jako dárek, protože dokáže kdykoliv připomenout malebnost krajiny a oživit vzpomínky na rodnou obec či město.

namesti tachova

Náměstí v Tachově

Kniha zachycuje půvabné náměstí Tachova s dominantním kostelem Nanebevzetí Panny Marie a historickými domy z 18. a 19. století. Zaujme bývalý zámek a klášter Světce, který v současnosti slouží jako střední průmyslová škola, která je doslova obklopena zelení. Jako u vytržení budete při pohledu na jízdárnu ve Světcích, která nabízí skvělý historický komplex staveb. K odpočinku i sportu láká rozlehlá přehrada Lučina, obklopená lesy a polemi. Na své si přijdou také milovníci rozhleden, kterých Tachovsko nabízí hned několik - například rozhlednu Havran v Lesné nebo rozhlednu Vysoká u Tachova. Pokud milujete historii, bude se Vám líbit zřícenina hradu Přimda, hrad Gutštejn nebo kladrubský klášter, nazývaný Santiniho barokní perla. Tachovsko má rozhodně co nabídnout, obdivujte jeho krásy napřímo nebo prostřednictvím této knihy.

skola svetce

Bývalý zámek a klášter Světce, dnes střední průmyslová škola

klaster svetce

Jízdárna ve Světcích

rozhledna vysoka u tachova

Rozhledna Vysoká u Tachova

vodni nadrz lucina

Vodní nádrž Lučina

hrad primda

Zřícenina hradu Přimda

Chcete se zapojit do probíhajících projektů edice knih Česko z nebe? Chcete být součástí knih nádherných leteckých fotografií? Díky knihám z jednotlivých regionů získáte skvělý dárek pro své zastupitele, kolegy či obchodní nebo jiné partnery. Součástí knihy bude i prezentace vaší obce, školy nebo společnosti. Zapojte se do projektu, staňte se jeho partnerem a prezentaci od nás získáte zdarma. Kontaktujte naši obchodní ředitelku Ing. Blanku Imramovskou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 773 294 445).

Kontakt

 CBS Nakladatelství s. r. o.
     Vodní 1972 
     760 01 Zlín
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 774 479 544
 +420 773 294 544
 
 www.cbs-cesko.cz

Obchodní oddělení

 Pobočka Pardubice
     Sukova tř. 1556 
     530 02 Pardubice
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 773 294 445

 
 www.cbs-cesko.cz