OHLÉDNUTÍ ZA ROKEM 2017

FaceBook  Twitter  

vyskaRok 2017 byl v mnoha směrech rekordní a výjimečný. Přinášíme souhrn toho nejdůležitějšího, co se nám podařilo v souladu s naším mottem "Pomáháme cestovnímu ruchu růst. Pojďte se s námi na to podívat. 

 

 

 

 

Začněme čísly, která jsou v kontextu jedné firmy za rok 2017 pozoruhodná: 

  1. Česká a Slovenská CBS vydaly dohromady 27 knih leteckých fotografií v celkovém nákladu 148 660 výtisků
  2. Česká a Slovenská CBS vydaly dohromady 42 malovaných map v nákladu 177 200 výtisků
  3. Slovenská CBS aktualizovala 7 titulů turistických map VKÚ v nákladu více než 60 000 výtisků a k tomu připravila 155 administrativních map Slovenské republiky
  4. Dále jsme vydali 40 fotomap a letecky nafotili více než více než 400 měst, obcí, škol a firem

Toto jsou Vaše rekordy, děkujeme.

V loňském roce jsme křtili naše letecké knihy knihy. V lednu na Regiontouru to bylo Brněnsko z nebe, v listopadu jsme symbolicky uvedli v život publikaci Zlínsko z nebe v kulturním institutu Alternativa při příležitosti konání festivalu outdoorových filmů. V prosinci jsme pak pokřtili Frýdecko-Místecko z nebe, naši předposlední knihu leteckých fotek v OC Frýda ve Frýdku-Místku. Kromě knihy jsme křtili také mapu Slatiňan, kterou vytvořili děti ze slatiňanské ZUŠ. 

regiontour 1

 Křest knihy Brněnsko z nebe

 

zlinskofrydecko

Zleva křest knihy Zlínsko z nebe, zprava křest knihy Frýdecko-Místecko z nebe

Loňský rok byl celý o rekordech. Svědčí o tom také náš zápis do České knihy rekordů, kde jsme se stali držitelem rekordu Nejrozsáhlejší kolekce map s největším počtem ručně malovaných objektů. Ke dni registrace česká CBS vydala 49 malovaných map, kde se dohromady nalézalo 3 543 malovaných objektů. Naším cílem je celou českou republiku zmapovat pomocí našich malovaných kartografických skvostů.

certifikat CBS Nakladatelstvi

Všechny projekty, které tiskneme, jsou ekologické a papír na jejich výrobu je opatřený logem FSC ze zodpovědného a ekologického lesního hospodářství.

FSC

Na konci roku vzniklo video o naší společnosti, kde se o nás dozvíte více. Je natočeno vtipnou formou, určitě se budete bavit. Doporučujeme shlédnout konec, je fakt zábavný.

Pár slov ještě o slovenské CBS. Na Slovensku jsme nastartovali nové projekty. Edice knih Čarovné Slovensko má 3 tituly, jedná se o knihy, které tvoří nejlepší slovenští fotografové. Slovenští kolegové zároveň začali pracovat na Dětských cyklomapách regionů, což jsou mapy pro děti tvořené dětmi.

Slovenská CBS se také stala leteckou společností s vlastní posádkou, která se profesionálně věnuje leteckému focení.

Jak říká majitel a jednatel české i slovenské CBS, Milan Paprčka: "Rok 2017 byl lepší než rok předchozí a zároveň byl horší, než bude ten následující." Už teď se těšíme, co rok 2018 přinese.

Kontakt

 CBS Nakladatelství s. r. o.
     Vodní 1972 
     760 01 Zlín
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 774 479 544
 +420 773 294 544
 
 www.cbs-cesko.cz

Obchodní oddělení

 Pobočka Pardubice
     Sukova tř. 1556 
     530 02 Pardubice
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 773 294 445

 
 www.cbs-cesko.cz