Křest knihy Vsetínsko z nebe v Zubří

FaceBook  Twitter  

Vsetínsko z nebe - ZubříPrvní adventní neděle patří k těm svátečním dnům, ve kterých probíhá v mnoha obcích a městech slavnostní rozsvěcování stromečku s bohatým kulturním programem. Nejinak tomu bylo letos i v městě Zubří, kde jsme slavnostně pokřtili i naši novou knihu Vsetínsko z nebe.

 

 

Město Zubří se podobně jako další obce okresu Vsetín zapojilo do projektu knihy Vsetínsko z nebe a nechala si vyrobit svou knihu na míru. Tuto knihu na míru jsme společně se základní knihou Vsetínsko z nebe slavnostně pokřtili 2. 12. 2018 v rámci programu Rozsvěcování stromečku v centru Zubří.

Rozsvěcování stromečku v Zubří

Celému aktu předcházel program na jevišti, o který se postaraly děti z MŠ Duha, Valašský soubor písní a tanců BeskydKmotrem knihy se stal starosta města Zubří Ing. Lubomír Vaculín, který ji spolu s regionálním projektovým manažerem Tiborem Skalkou uvedli do knižního života a pokřtili ji.

Křest knihy Vsetínsko z nebe Křest knihy Vsetínsko z nebe

 

 

Tato akce, kde se tradičně lidé potkávají v centru města u stánků s jídlem i pitím na zahřátí bývá v posledních letech doplněna o program v knihovně i muzeu. V knihovně se celé odpoledne tvořily vánoční ozdoby a v muzeu provoněném vánočním svařeným vínem mohly děti zdobit vánoční ozdoby od Irisy, obklopení originální výstavou těchto ozdob v neotřelém aranžmá děvčat z květinářství Lucida. V knihovně si také mohou občané a návštěvníci Zubří knihu zakoupit.

 

Knihu si můžete prolistovat a zakoupit zde

Prolistovat knihu Vsetínsko z nebe

Kontakt

 CBS Nakladatelství s. r. o.
     Vodní 1972 
     760 01 Zlín
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 774 479 544
 +420 773 294 544
 
 www.cbs-cesko.cz

Obchodní oddělení

 Pobočka Pardubice
     Sukova tř. 1556 
     530 02 Pardubice
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 773 294 445

 
 www.cbs-cesko.cz