SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Benešovsko pohledem ptáků uvidíte v nové knize

FaceBook  Twitter  

Benešovsko z nebeZačínáme pracovat na nové knize leteckých fotografií Benešovsko z nebe. Benešovsko, oblast rozmanitá s vodními toky, dává široké možnosti pro rekreaci, turistiku i návštěvy kulturních památek, které v knize uvidíte netradičním pohledem..

Křest knihy Přerovsko z nebe

FaceBook  Twitter  

Přerovsko z nebeKe konci roku jsme měli opravdu mnoho práce, dokazují to také nově vydané tituly k nimž patří i Přerovsko z nebe. Tuto knihu jsme slavnostně uvedli do knižního života v malebné obci Troubky na Přerovsku.

Vánoční večírek ve stylu 100 let vzniku Československa

FaceBook  Twitter  

Vánoční večírek ve stylu 100 let vzniku ČeskoslovenskaCelý rok 2018 probíhal v duchu oslav 100 let vzniku Československa.

Také naše firma se k oslavám připojila - vydali jsme Historickou mapu 100 let vzniku Československa, která je velmi úspěšná a žádaná a také to byl impuls, který nás přivedl na myšlenku, pojmou celý vánoční večírek v duchu oslav První republiky.

Hodonínsko z nebe

FaceBook  Twitter  

Hodonínsko z nebeZačínáme pracovat na další knize leteckých fotografií z jižní Moravy. Tentokrát se z nebe podíváme na Hodonínsko

Vánoční porada

FaceBook  Twitter  

Porada RPMPoslední porada v roce 2018 probíhala tentokrát ve slavnostnějším a uvolněnějším duchu dne 7.prosince. Všichni jsme již byli vánočně naladěni a těšili se na nadcházející svátky plné pohody a odpočinku.

Křest knihy Vsetínsko z nebe v Zubří

FaceBook  Twitter  

Vsetínsko z nebe - ZubříPrvní adventní neděle patří k těm svátečním dnům, ve kterých probíhá v mnoha obcích a městech slavnostní rozsvěcování stromečku s bohatým kulturním programem. Nejinak tomu bylo letos i v městě Zubří, kde jsme slavnostně pokřtili i naši novou knihu Vsetínsko z nebe.

Domažlicko v nové knize

FaceBook  Twitter  

Domažlicko z nebeOkres Domažlice v Plzeňském kraji okouzlí svými přírodními krásami, čistým životním prostředím, ale také lidovými chodskými tradicemi. Domažlicko na leteckých fotografiích se objeví v nově připravované knize Domažlicko z nebe.

Rozjíždíme Písecko z nebe

FaceBook  Twitter  

Písecko z nebe

Připravujeme novou knihu leteckých fotografií - tentokrát z okresu Písek.

Kontakt

 CBS Nakladatelství s. r. o.
     Vodní 1972 
     760 01 Zlín
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 774 479 544
 +420 773 294 544
 
 www.cbs-cesko.cz

Obchodní oddělení

 Pobočka Pardubice
     Sukova tř. 1556 
     530 02 Pardubice
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 773 294 445

 
 www.cbs-cesko.cz