SK     CZ     EN     DE     HU     PL

JSME CBS NAKLADATELSTVÍ

FaceBook  Twitter  

100x128Měníme název společnosti, už nejsme Malované mapy. Jsme CBS Nakladatelství. Když jsme před 5 lety zakládali společnost Malované mapy s.r.o., chtěli jsme se stát největšími výrobci malovaných map v České republice. A to se nám podařilo. A plánujeme to stvrdit zápisem v České knize rekordů.

Za těch 5 let se toho hodně změnilo. Hlavně to, že v současné době pracujeme na velkém množství projektů, přičemž malované mapy jsou jen jedním z nich. V projektu Česko z nebe jsme začali dělat letecké focení a připravujeme nové knihy leteckých fotografií, z toho první z nich vyjde ještě letos. Název společnosti jsme potřebovali více přizpůsobit všem činnostem, které děláme. Proto jsme se přejmenovali na CBS Nakladatelství s.r.o.

První tří písmena v názvu jsme si vypůjčili od naší mateřské slovenské společnosti CBS, což je anglická zkratka pro Creative Business Studio. Tento název skvěle odráží naši kreativitu, kterou přirozeným způsobem vnášíme do obchodního světa, tedy k vám – našim klientům. CBS Nakladatelství s.r.o. teď zastřešuje veškerou naši publikační činnost, kterou vám jako našim zákazníkům nabízíme a díky které nás znáte. Jsou to hlavně:

  1. ručně malované mapy - základem malované mapy je umělecké dílo, do posledního detailu vypracované malířem. Jako podklad pro malíře používáme 3D model krajiny. Malíř při svojí práci využívá i fotografie a mapy. Každý detail, domy, cesty, potoky, propracovává kousek po kousku i několik měsíců, dokud není malba hotová.
  2. fotomapy - vytváří se z leteckých snímků tak, že když ji kdokoli spatří, okamžitě přitáhne jeho pozornost. Fotomapy jsou originální, turistické a informační tabule s legendou a popisem.
  3. originální propagační předměty (personalizované mapy, pohlednice, info brožury, kalendáře, vizitky, magnetky, oplatky, kalendáře, vizitky)
  4. orientační plány - jsou ideální pro firmy, instituce, organizace, sportovní areály i města. Využije je naprosto každý. Mají nejen informační charakter, ale také se řadí mezi prezentační a propagační materiál. Výjimečné jsou tím, že malíř je ten kdo nakreslí podklad např. golfový areál, nebo areál pivovaru a grafici i kartografové po té přidávají důležité popisy, atrakce i legendy.

V tuto chvíli intenzivně pracujeme na našem novém logu, které vám během příštího měsíce představíme. Děkujeme vám za vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci.

koláž výrobků bez loga

Kontakt

 CBS Nakladatelství s. r. o.
     Vodní 1972 
     760 01 Zlín
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 774 479 544
 +420 773 294 544
 
 www.cbs-cesko.cz

Obchodní oddělení

 Pobočka Pardubice
     Sukova tř. 1556 
     530 02 Pardubice
     Česká republika
 
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 773 294 445

 
 www.cbs-cesko.cz